WebAdminTools – narzędzie dla administratorów witryn internetowych

Zapraszam do zapoznania się z pierwszą wersją narzędzia dla administratorów witryn internetowych – WebAdminTools – narzędzia dla administratorów witryn internetowych. Aplikacja powstała jako jedno z tych narzędzi, których na co dzień potrzebowałem. Umożliwia ona weryfikacją map witryn podłączonych do konta Google poprzez Google Webmaster Tools, pobieranie z Google Webmaster Tools informacji o błędach wykrytych przez Google i weryfikację prędkości działania witryny za pomocą Google Page Speed.

Aplikacja do prawidłowego działania wymaga zgody na dostęp do danych w Google Webmaster Tools dla wybranego konta Google, a także włączenia Google Search Console API w Google Developer Console.

Uwaga – po aktywowaniu Google Search Console API, po pierwszym uruchomieniu aplikacji i wyrażeniu zgody na dostęp do danych w Google Webmaster Tools, może się okazać konieczne odczekanie kilku – kilkunastu minut na aktywowanie uprawnień, a następnie uruchomienie aplikacji ponownie. Przy kolejnych uruchomieniach aplikacji taka niedogodność nie powinna się już pojawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.